Қарағанды обласының денсаулық сақтау басқармасының
ШЖҚ "Осакаров ауданының аудандық ауруханасы"
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны

Дәрілік заттарды қолдану бойынша ақпарат алу үшін
8-800-08-88-87 тегін телефон желісінің нөмірі
Пациенттерді қолдау және ішкі бақылау қызметі.
Кабинеттің жұмыс кестесі 8:30 - 17:30 үзіліс 13:00 - 14:00

ҚҰРМЕТТІ ПАЦИЕНТТЕР!

Медициналық қызмет көрсету сапасына, медициналық этика мен деонтологияның бұзылуына қатысты шағымды (өтініштерді) e-Otinish бірыңғай платформасы арқылы беруге құқығыңыз бар екенін хабарлаймыз.
Сілтеме: https://egov.kz/cms/ru/services/e-otinish

Өтінім беру туралы сұрақтар бойынша мына нөмірге хабарласыңыз: Қарағанды облысы денсаулық сақтау басқармасы «Осакаров ауданының аудандық орталық ауруханасы» Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорын жауапты қызметкері Кожанова Б.А. тел. 872149 41378

01 Қыркүйек 2023 15:56

Бүгін Мемлекет ел басы Қазақстан халқына кезекті Жолдауын жариялады.

Бүгін Мемлекет ел басы Қазақстан халқына кезекті Жолдауын жариялады. Қасым Жомарт Кемелұлының әрбір Жолдауы өз халқының әл-ауқатын жақсартуға бағытталған. Үкіметке Денсаулық сақтау мен жалпы әлеуметтік саланы қаржыландыру тәсілдерін қайта қарау тапсырылды.
Медициналық инфрақұрылымды, оның ішінде мемлекеттік-жекешелік әріптестік арқылы кешенді жақсартуға ерекше назар аударылсын.
Медицина-инвестициялық тартымды сала, тек дұрыс жағдай жасау керек.
Келесі жылдан бастап еліміздің ауыл тұрғындарының қажеттіліктеріне бағытталған ұлттық жобаны іске асыруды бастау туралы шешім қабылданды.
Екі жыл ішінде бүгінде медициналық мекемелер жоқ 650 ауылда медициналық және фельдшерлік-акушерлік пункттер салынып, толық жарақтандырылатын болады.
Осылайша, мемлекет миллионнан астам азаматқа алғашқы медициналық-санитарлық көмекке қол жеткізуді қамтамасыз етеді.
Ұлттық жоба аясында 32 аудандық аурухана жаңғыртылып ауданаралық көпсалалы мекемелер болып қайта құрылатын болады.
Оларда инсульт орталықтары, хирургия, реанимация және оңалту бөлімшелері пайда болады.
Бұл төрт миллионнан астам азамат үшін медициналық қызметтердің сапасын арттыруға мүмкіндік береді.
Сонымен қатар, шалғай аудандардың тұрғындарына білікті көмекке қол жеткізуге мүмкіндік беретін телемедицина дамиды.
Отандық денсаулық сақтаудың бәсекеге қабілеттілігін арттыру үшін дәрігерлерді даярлау жүйесін дәйекті түрде жетілдіру қажет.
Медициналық жоғары оқу орындарының жанынан көпсалалы университеттік ауруханалар мен клиникалар құрылатын болады.
Үш жыл ішінде резидентурада даярлауға арналған гранттардың жыл сайынғы саны 70% - ға ұлғайтылатын болады.
Бұл шаралардың барлығы сөзбен емес, іс жүзінде ұлтымыздың денсаулығын жақсартуға мүмкіндік береді.

Қарағанды обласының денсаулық сақтау басқармасының
ШЖҚ "Осакаров ауданының аудандық ауруханасы"
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорыны